PWM

Szukaj
Zaawansowane
Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego
biuletyn informacji publicznej

TUTTI.plTUTTI.pl – edycja specjalna: #TUTTIwdomu

 

 

W trudnych czasach chcemy się wspierać i wzajemnie inspirować. Reagując na bieżące wydarzenia Polskie Wydawnictwo Muzyczne uruchamia edycję specjalną TUTTI.pl: #TUTTIwdomu. Program kierowany jest DO WSZYSTKICH INSTYTUCJI, które wypożyczały materiały wykonawcze z katalogu PWM w celu dokonania rejestracji audiowizualnych. Uruchamiamy specjalną pulę środków na zawieszenie w Internecie nagranych przez Państwa wykonań utworów kompozytorów polskich niezależnie od tego, jaki był pierwotny cel rejestracji: cele dokumentacyjne, transmisje i/lub wielokrotne emisje telewizyjne lub internetowe, wydanie płyty DVD. #TUTTIwdomu uwzględnia również nowe inicjatywy związane z prezentacją wykonań muzyki polskiej on-line.


Wierzymy, że akcja ta pozwoli Państwu na:

• ożywienie działalności instytucji,
• podzielenie się z melomanami ciekawymi wykonaniami,
• utrzymanie kontaktu z melomanami,
• inicjowanie nowych działań w obszarze muzyki.#TUTTIwdomu w praktyce:


1. Wnioski o zniżkę na zawieszenie w Internecie nagrania audio-video wybranego utworu z katalogu TUTTI.pl przyjmujemy MAILOWO (adres: tutti@pwm.com.pl) od 15 kwietnia do 31 maja 2020. Wniosek powinien zostać przygotowany na przesłanym formularzu oraz wysłany z firmowego adresu mailowego wnioskującej instytucji przez osobę do tego uprawnioną.
2. Wnioski rozpatrywane są na bieżąco przez zespół pod przewodnictwem dyrektora-redaktora naczelnego PWM Daniela Cichego zgodnie z datą wpływu.
3. O wynikach będziemy informować mailami zwrotnymi najpóźniej do 14 dni od daty zarejestrowania wniosku.
4. Pozytywnie rozpatrzone wnioski otrzymają dofinansowanie w wysokości 70% należnej opłaty za zawieszenie nagrania w Internecie aż do 31 grudnia 2020.

5. Zawieszone utwory muszą zostać oznaczone #TUTTI.pl, #TUTTIwdomu, #PWM oraz informacją: Nagranie jest udostępniane w ramach #TUTTIwdomu – edycji specjalnej projektu TUTTI.pl, promującego wykonawstwo muzyki polskiej.

 

Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w #TUTTIwdomu – specjalnej edycji projektu TUTTI.pl .

W razie pytań prosimy o kontakt z koordynatorem projektu, Justyną Neuer-Luboradzką: tutti@pwm.com.pl.

 

Zasady uczestnictwa#TUTTIwdomu, edycji specjalnej TUTTI.pl oraz wniosek dostępne są w zakładce do pobrania.
 

Grajmy TUTTI muzykę polską!

 

 

###     ###     ###     ###     ###     ###     ###     ###     ###     ###     ###

 

Zasady odwoływania i zmian terminu koncertów w ramach TUTTI.pl

 

Szanowni Państwo,

ze względu na epidemię koronawirusa COVID-19 odwoływane są wydarzenia kulturalne w kraju, w tym również koncerty, które otrzymały dofinansowanie w ramach projektu TUTTI.pl. Mamy nadzieję, że większość z nich uda się przełożyć na lepsze – oby nieodległe – czasy.

Zgodnie z Regulaminem, Beneficjentów prosimy o przesłanie wiadomości do koordynatora TUTTI.pl, zawierającej następujące dane:
- datę i program odwołanego koncertu, który otrzymał dofinansowanie;
- informację, czy planowane jest wykonanie w innym terminie;
- nową datę wykonania wraz ze wskazaniem wykonawców (o ile to zostało to już ustalone).

Dofinansowanie przyznane w ramach projektu TUTTI.pl zostanie utrzymane dla wszystkich przełożonych koncertów, o których Beneficjenci poinformują koordynatora.

Ze względu na ograniczenia związane z zapobieganiem rozprzestrzenianiu się wirusa COVID-19, nabór wniosków w ramach kolejnego sezonu projektu TUTTI.pl został odsunięty w czasie. Mając na uwadze sytuację instytucji kultury oraz polskich artystów, z niecierpliwością czekamy na ustabilizowanie sytuacji.

Tymczasem szykujemy dla Państwa dużo ciekawych zmian. Mamy nadzieję, że spełnią one oczekiwania wszystkich, nie tylko największych instytucji kultury, ale i mniejszych zespołów, stowarzyszeń, fundacji i instytucji edukacyjnych.

Zostańcie w domu – i zostańcie z TUTTI.pl, śledząc komunikaty pojawiające się na naszej stronie.