PWM

Szukaj
Zaawansowane
Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego
biuletyn informacji publicznej

Nabór jesienny TUTTI.plZaczynamy! Od dzisiaj przyjmujemy wnioski do jesiennej odsłony trzeciej edycji TUTTI.pl – przedsięwzięcia wspierającego wykonawstwo muzyki polskiej. Inicjatywa niezmiennie kierowana jest do orkiestr i zespołów muzycznych, szkół i akademii oraz instytucji, fundacji i stowarzyszeń zajmujących się organizowaniem koncertów, festiwali i nagrań.

 

Cieszy nas, że coraz śmielej eksplorowany jest katalog dostępnych w ramach projektu utworów, czego efekty w postaci wzrastającej ilość koncertów i nagrań utworów ze zbiorów Polskiego Wydawnictwa Muzycznego widzimy na co dzień. Od pierwszej edycji projektu w roku 2017 do tej pory odbyło się w ramach TUTTI.pl blisko 1000 realizacji: koncertów, spektakli, nagrań i rejestracji, a sam projekt zatacza coraz szersze kręgi: koncerty z muzyką polską sygnowane znakiem TUTTI.pl odbywają się nie tylko w Polsce, ale także zagranicą. Coraz odważniej wybierają Państwo z katalogu PWM utwory mniej popularne i rzadziej do tej pory wykonywane. To bardzo dobry kierunek!

 

Czekamy na opisy realizacji zaplanowanych od 1 marca do 31 sierpnia 2020 roku. Wnioski należy składać do 7 października 2019 (decyduje data wpłynięcia do oddziału PWM w Warszawie, ul. Fredry 8). Wyniki naboru zostaną opublikowane na stronach PWM z końcem października. Najwyżej ocenione propozycje otrzymają dofinansowanie na materiały wykonawcze w wysokości 70% kosztów wypożyczenia. W sumie na dofinansowanie wypożyczeń materiałów z katalogu PWM przeznaczymy w tej odsłonie projektu 150 tys. złotych.

 

Do rozważenia udziału w projekcie TUTTI.pl zachęcamy tym bardziej, że od 1 marca 2020 roku przystąpienie do konkursu stanie się jedyną drogą pozyskania rabatu na wszelkie opłaty z tytułu wypożyczenia materiałów wykonawczych PWM.

 

Poniżej - tutorial wyjaśniający krok po kroku kolejne etapy kompletowania wniosku.

 

Grajmy TUTTI muzykę polską!