PWM

Szukaj
Zaawansowane
Rzeczpospolita Polska
Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego
biuletyn informacji publicznej

Kalendarz koncertowy
prawykonanie
TUTTI.pl

 

« Kwiecień 2024 «

Data Kompozytor Utwory Wykonawcy Miejsce Wydarzenie
2024-04-02
Wojciech Kilar Walc z filmu "Ziemia obiecana" Sinfonietta Cracovia, Katarzyna Tomala-Jedynak - dyrygentka Kraków
2024-04-03
Jan Kanty Pawluśkiewicz Nieszpory ludźmierskie Orkiestra Filharmonii Krakowskiej Oświęcim
2024-04-04
2024-04-06
Wojciech Kilar Witold Lutosławski Orawa, Koncert na wiolonczelę i orkiestrę Orchestre National de Lille, Nicolas Altstaedt - wiolonczela, Krzysztof Urbański - dyrygent Lille, FRANCJA
2024-04-04
2024-04-07
Wojciech Kilar Orawa Israel Philharmonic Orchestra, Daniel Smith - dyrygent Tel Aviv, Jerozolima, IZRAEL
2024-04-05
Karol Szymanowski II Symfonia B-dur op. 19 NFM Filharmonia Wrocławska, Krzysztof Jakowicz – skrzypce, Yaroslav Shemet – dyrygent Wrocław
2024-04-07
Joanna Wnuk-Nazarowa Quintetto per archi n. 2 Sinfonietta Cracovia, Maciej Lulek - koncertmistrz, Paul Silverthorne - dyrygent Kraków
2024-04-07
Fryderyk Chopin Koncert fortepianowy e-moll op. 11 Orchestra Ensemble of Kanazawa Kanazawa, JAPONIA
2024-04-11
Grażyna Krzanowska "Clash" na akordeon i kwartet smyczkowy Kwartet Śląski, Maciej Frąckiewicz – akordeon Wrocław 34. Musica Polonica Nova
2024-04-11
2024-04-12
Grażyna Bacewicz Koncert na orkiestrę smyczkową junge norddeutsche philharmonie, Daniel Keet - dyrygent Salderatzen, Hamburg, NIEMCY
2024-04-12
Tadeusz Baird Koncert fortepianowy Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Zielonogórskiej, Tymoteusz Bies - fortepian, Rafał Kłoczko – dyrygent Zielona Góra Festiwal Klasyka bez granic
2024-04-12
Henryk Wars Szkice miejskie, Koncert fortepianowy Orkiestra Filharmonii Opolskiej, Przemysław Witek – fortepian, Jan Miłosz Zarzycki – dyrygent Opole
2024-04-12
Zygmunt Noskowski Ludomir Różycki Poemat symfoniczny "Step" op. 66, Koncert skrzypcowy op. 70 Orkiestra Filharmonii Koszalińskiej, Janusz Wawrowski - skrzypce, Massimiliano Caldi – dyrygent Koszalin
2024-04-13
Wojciech Kilar Witold Lutosławski Preludium chorałowe, Muzyka żałobna Polska Filharmonia Kameralna Sopot, Szymon Morus - dyrygent Gdańsk
2024-04-13
Grażyna Pstrokońska-Nawratil CalderaConcerto na akordeon i orkiestrę kameralną Orkiestra Muzyki Nowej, Szymon Bywalec - dyrygent, Maciej Frąckiewicz - akordeon Wrocław 34. Musica Polonica Nova
2024-04-13
Paweł Hendrich "Thall’Em All" na elektryczny/akustyczny kwartet smyczkowy, komputer i wideo NeoQuartet, Adrian Foltyn - elektronika, Tomasz Strojecki - wideo Wrocław
2024-04-13
Grażyna Bacewicz Koncert na orkiestrę smyczkową Sibelius Academy, Elisar Riddelin Helsinki, FINLANDIA
2024-04-13
Andrzej Kwieciński "[P|pe(s)]64" na kwartet smyczkowy i flet podłużny tenorowy Maciej Koczur – dyrygent, kurator projektu, 71/42 Caroline Mayrhofer – flet podłużny tenorowy, SoundCheck – New Music Ensemble (AMUZ Łódź) Wrocław 34. Musica Polonica Nova
2024-04-14
Karol Szymanowski "Pieśni miłosne Hafiza" "Pieśni" MDR Sinfonieorchester, Kerem Hasan - dyrygent, Peter Mauro - tenor Lipsk, NIEMCY
2024-04-14
Tadeusz Wielecki "Tango" na klarnet, puzon, wiolonczelę i fortepian Spółdzielnia Muzyczna contemporary ensemble Wrocław 34. Musica Polonica Nova
2024-04-14
Jagoda Szmytka "empty music" na klarnet, altówkę, wiolonczelę, fortepian i perkusję oraz projekcję audio i video Spółdzielnia Muzyczna contemporary ensemble Wrocław 34. Musica Polonica Nova
2024-04-14
Kazimierz Serocki "Swinging Music" na klarnet, puzon, wiolonczelę i fortepian Spółdzielnia Muzyczna contemporary ensemble Wroclaw 34. Musica Polonica Nova
2024-04-15
Karol Kurpiński Uwertura do opery "Ruiny Babilonu" Orkiestra Filharmonii Podkarpackiej, Jiří Petrdlík - dyrygent Praga, CZECHY
2024-04-17
Agata Zubel Aforyzmy na Miłosza Schallfeld Ensemble, Agata Zubel – sopran Graz, AUSTRIA
2024-04-19
Fryderyk Chopin II Koncert fortepianowy f-moll op. 21 Orkiestra Filharmonii Koszalińskiej, Piotr Grelowski - fortepian, Szymon Morus – dyrygent Koszalin
2024-04-19
Karol Szymanowski I Koncert skrzypcowy op. 35 Tokyo City Philharmonic, Ken Takaseki - dyrygent, Sion Minami - skrzypce Tokio, JAPONIA
2024-04-22
Stanisław Moniuszko Straszny Dwór (wykonanie koncertowe) Chór i Orkiestra Teatru Wielkiego im. St. Moniuszki w Poznaniu, Marco Guidarini - dyrygent, Ruslana Koval - sopran, Gosha Kowalinska - mezzo-sopran, Piotr Kalina - tenor, Rafał Korpik - bas, Stanislav Kuflyuk - baryton Berlin, NIEMCY
2024-04-23
Marcel Chyrzyński "Daeguscape" na skrzypce, altówkę i wiolonczelę tba Kraków 36. Krakowski Międzynarodowy Festiwal Kompozytorów
2024-04-26
Witold Lutosławski Łańcuch II, Interludium, Partita Orkiestra Filharmonii Narodowej, Andrzej Boreyko – dyrygent, Anne-Sophie Mutter – skrzypce Warszawa
2024-04-26
Witold Lutosławski Mała Suita Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Dolnośląskiej, Marek Pijarowski – dyrygent Jelenia Góra
2024-04-27
Wojciech Kilar Orawa, Suita z muzyki filmowej "Portret damy", Suita z muzyki filmowej "Dracula", Ricordanza, Walc z filmu "Trędowata" Sinfonietta Cracovia, Katarzyna Tomala-Jedynak – dyrygentka Bielsko-Biała
2024-04-27
Henryk Wars Szkice miejskie Uczestnicy Akademii Orkiestrowej NFM, Uczestnicy Akademii Orkiestrowej Staatskapelle Berlin, Instrumentaliści NFM, Jong-Jie Yin – dyrygent Wrocław
2024-04-28
Karol Szymanowski Uwertura koncertowa E-dur op. 12 Orchestre Colonne, Marc Korovitch - dyrygent Paryż, FRANCJA
2024-04-28
Krzysztof Wołek "Grass is Greener" na klawesyn i elektronikę Gośka Isphording - klawesyn Kraków 36. Krakowski Międzynarodowy Festiwal Kompozytorów


« Kwiecień 2024 «