PWM

Wyszukiwanie zaawansowane

Kontakt

ODDZIAŁ W WARSZAWIE

ul. Fredry 8, 00-097 Warszawa
tel. +48 22 635 35 50
fax + 48 22 826 97 80

DYREKTOR ODDZIAŁU W WARSZAWIE
Teresa Kozak
tel. +48 22 827 89 23
e-mail: teresa_kozak@pwm.com.pl

SEKRETARIAT ODDZIAŁU
Ilona Polak-Wróblewska
tel. +48 22 635 35 50, w. 11
e-mail: ilona_polak-wroblewska@pwm.com.pl

ADMINISTRACJA BUDYNKU
Janusz Wojdowski
tel. +48 22 635 35 50 wew. 23
e-mail: janusz_wojdowski@pwm.com.pl


DZIAŁ ZBIORÓW NUTOWYCH

KONTAKT W SPRAWIE WYPOŻYCZEŃ
e-mail: wypozyczenia@pwm.com.pl (dla klientów polskich)
e-mail: hire@pwm.com.pl (dla klientów zagranicznych)

Katarzyna Koziej
Koordynator do spraw wypożyczeń
(wypożyczenia zagraniczne: import)
tel. +48 22 635 35 50 wew. 20
katarzyna_koziej@pwm.com.pl

Małgorzata Gańko
(wypożyczenia krajowe)
tel. +48 22 635 35 50 wew. 15
malgorzata_ganko@pwm.com.pl

Urszula Wesołowska
(wypożyczenia krajowe)
tel. +48 22 635 35 50 wew. 21
urszula_wesolowska@pwm.com.pl

Agnieszka Winkowska
(wypożyczenia sceniczne)
tel. +48 22 635 35 50 wew. 17
agnieszka_winkowska@pwm.com.pl

Agnieszka Woyda
(wypożyczenia sceniczne)
tel. +48 22 635 35 50 wew. 24
agnieszka_woyda@pwm.com.pl

Maria Regulska
(wypożyczenia zagraniczne: import, eksport)
tel. +48 22 635 35 50 wew. 14
maria_regulska@pwm.com.pl

Anna Polanowska-Mazurek
(wypożyczenia zagraniczne: import)
tel. +48 22 635 35 50 wew. 19
anna_polanowska@pwm.com.pl

Katarzyna Wiesiołek
(wypożyczenia zagraniczne: import)
tel. +48 22 635 35 50 wew.13
katarzyna_wiesiolek@pwm.com.pl


DZIAŁ UMÓW
(umowy na wypożyczenie materiałów, nagrania CD/DVD, synchronizacja)
Agnieszka Cieślak
tel. +48 22 635 35 50 wew. 26
e-mail: agnieszka_cieslak@pwm.com.pl

Anna Czajka
tel. +48 22 635 35 50 wew. 25
e-mail: anna_czajka@pwm.com.pl


ZBIORY, OPRACOWANIE KATALOGÓW
Ewa Ostaszewska
tel. +48 22 635 35 50 wew. 18
e-mail: ewa_ostaszewska@pwm.com.pl

Justyna Neuer-Luboradzka
tel. +48 22 635 35 50 wew. 22
e-mail: justyna_luboradzka[at]pwm.com.pl

Katalogi Wydawcy Agenci