PWM

Wyszukiwanie zaawansowane

Kontakt

POLSKIE WYDAWNICTWO MUZYCZNE – ODDZIAŁ W WARSZAWIE
ul. Fredry 8, 00-097 Warszawa
tel. +48 22 635 35 50
fax: +48 22 826 97 80
e-mail: wypozyczenia@pwm.com.pl


Dyrektor Oddziału: Teresa Kozak

teresa_kozak@pwm.com.pl

Sekretariat: Ilona Polak–Wróblewska
tel. +48 22 635 35 50 wew. 11
ilona_polak-wroblewska@pwm.com.pl



DZIAŁ ZBIORÓW NUTOWYCH

Kierownik: Justyna Neuer–Luboradzka
tel. +48 22 635 35 50 wew. 22
justyna_luboradzka@pwm.com.pl



Dział wypożyczeń krajowych

Małgorzata Gańko
tel. +48 22 635 35 50 wew. 15
malgorzata_ganko@pwm.com.pl

Urszula Wesołowska
tel. +48 22 635 35 50 wew. 21
urszula_wesolowska@pwm.com.pl


Dział wypożyczeń scenicznych

Agnieszka Winkowska
tel. +48 22 635 35 50 wew. 17
agnieszka_winkowska@pwm.com.pl

Agnieszka Woyda
tel. +48 22 635 35 50 wew. 24
agnieszka_woyda@pwm.com.pl


Dział wypożyczeń zagranicznych

Maria Regulska
(import, eksport)
tel. +48 22 635 35 50 wew. 14
maria_regulska@pwm.com.pl

 

Katarzyna Koziej
(import)
tel. +48 22 635 35 50 wew. 20
katarzyna_koziej@pwm.com.pl

Anna Polanowska-Mazurek
(import)
tel. +48 22 635 35 50 wew. 19
anna_polanowska@pwm.com.pl



DZIAŁ UMÓW

Katarzyna Wiesiołek
tel. 22 6353550 wew.13
katarzyna_wiesiolek@pwm.com.pl

 

Agnieszka Cieślak
tel. +48 22 635 35 50 wew. 26
agnieszka_cieslak@pwm.com.pl
 

Anna Czajka (urlop macierzyński)
tel. +48 22 635 35 50
anna_czajka@pwm.com.pl

________________________________________________________________________________________


Emilia Kalinowska-Lasik

tel. +48 22 635 35 50 wew. 25
emilia_kalinowska@pwm.com.pl

 



ZBIORY, OPRACOWANIE KATALOGÓW

Ewa Ostaszewska
tel. +48 22 635 35 50 wew. 18
ewa_ostaszewska@pwm.com.pl



ADMINISTRACJA, WYSYŁKA MATERIAŁÓW

Janusz Wojdowski 
tel. +48 22 635 35 50 wew. 23
janusz_wojdowski@pwm.com.pl

Katalogi Wydawcy Agenci