PWM

Szukaj
Zaawansowane
Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego
biuletyn informacji publicznej

Rejestracja DEMRejestracja na 18. DEM otwarta. Jak się zapisać?

Jeszcze do 14 listopada trwają zapisy na tegoroczną edycję Dni Edukacji Muzycznej. Jak dołączyć do wydarzenia?

Tegoroczny program Dni Edukacji Muzycznej obfituje w wydarzenia – są wśród nich webinary, koncerty, a także zupełnie nowa formuła – master classes. Podobnie jak w ubiegłym roku na wszystkie wydarzenia w ramach DEM-u zapraszamy online – udostępniane będą one od 22 do 26 listopada na platformie do prowadzenia konferencji i webinarów online Crowdcast.io.Zapisy odbywają się za pośrednictwem strony internetowej www.dem.com.pl. W zakładce DEM 2021 znajduje się kalendarz z dokładną rozpiską wydarzeń organizowanych w ramach tegorocznej edycji. W celu zapisania się na wybrane wydarzenie należy wybrać je w kalendarzu i przejść na jego podstronę. Tam, po prawej stronie, widnieje przycisk 'zapisz się’. Po kliknięciu na niego pojawi się okienko rejestracji na stronie internetowej DEM-u. Założenie indywidualnego konta pozwoli na dodawanie kolejnych kursów do swojej listy, umożliwi także pobieranie certyfikatów uczestnictwa już po zakończeniu wydarzeń i pozwoli na zapisy na kolejne edycje DEM-u w przyszłości.

Po rejestracji na stronie kolejne webinary i master classy można dodawać do listy po prostu używając przycisku 'zapisz się’. Pełną listę swoich wydarzeń każdy uczestnik może znaleźć w swoim profilu (ikonka postaci z prawej strony górnego menu). Tam też ma możliwość personalizacji swojego konta.

Wyżej opisana rejestracja obowiązuje na wszystkie poszczególne kursy – rejestracja tylko na jedno wydarzenie nie umożliwi uczestniczenia w pozostałych, dlatego prosimy o zapisywanie się na każde pojedyncze wydarzenie, które Państwa interesuje.

Po zamknięciu zapisów na DEM na podstronach wszystkich wydarzeń pojawią się playery, które umożliwią uczestniczenie w koncertach, webinarach i master classes w dniach 22–26 listopada. Aby je uruchomić, należy kliknąć przycisk 'play’ i podać swoje imię oraz adres mailowy (co umożliwi np. na uczestniczenie w zbiorowym czacie i branie udziału w ankietach podczas webinarów). Jeżeli na dany adres mailowy zostało już zarejestrowane konto w platformie Crowdcast, wtedy wystarczy się na nie zalogować.

Obydwa koncerty, które znalazły się w programie 18. Dni Edukacji Muzycznej będą dostępne w trybie otwartym – transmisje z wydarzeń zostaną udostępnione równolegle na kanale YouTube i facebooku Polskiego Wydawnictwa Muzycznego. Będzie można oglądać je także za pośrednictwem strony www.dem.com.pl
 

 

 

Dzień Edukacji Muzycznej

 

Informacje organizacyjne

 

Program

 

Rekrutacja

 

Prelegenci