PWM

Szukaj
Zaawansowane
Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego
biuletyn informacji publicznej

Seminarium Edytorstwa MuzycznegoCzy chciałbyś dołączyć do grona osób, dla których edytorstwo muzyczne nie ma tajemnic? Czy chciałbyś zdobyć praktyczne umiejętności, które pozwolą na samodzielne wykonywanie pracy redaktora muzycznego, a także współpracować z prestiżowym wydawnictwem muzycznym?

 

Polskie Wydawnictwo Muzyczne, Narodowy Instytut Fryderyka Chopina oraz Instytut Muzykologii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie zapraszają na czwartą edycję Seminarium Edytorstwa Muzycznego, które odbędzie się w Domu Pracy Twórczej w Radziejowicach w dniach 3–8 września 2019 roku.

 

Zgłoszenia wraz z CV, listem motywacyjnym i rekomendacją pracownika naukowego prosimy wysłać do 20 czerwca 2019 roku na adres seminarium@pwm.com.pl.

 

Do udziału w warsztatach zapraszamy absolwentów, studentów studiów magisterskich z zakresu muzykologii i teorii muzyki oraz osoby zajmujące się redakcją materiałów nutowych.

 

 

Więcej informacji na www.edytorstwo.pwm.com.pl

 

Seminarium Edytorstwa Muzycznego finansowane jest ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu „Dziedzictwo muzyki polskiej”.
Partnerzy przedsięwzięcia: Narodowy Instytut Fryderyka Chopina oraz Instytut Muzykologii Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Zgłoszenia przyjmowane są do 20 czerwca 2019 roku.

Seminarium Edytorstwa Muzycznego finansowane jest ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu „Dziedzictwo muzyki polskiej”.

 


Partnerami przedsięwzięcia są Narodowy Instytut Fryderyka Chopina oraz Instytut Muzykologii Uniwersytetu Jagiellońskiego.

 

 

 

Seminarium Edytorstwa Muzycznego

 

Informacje organizacyjne

 

Program

 

Rekrutacja

 

Wykłądowcy