PWM

Szukaj
Zaawansowane
Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego
biuletyn informacji publicznej

Kurs Edytorstwa Muzycznego - rekrutacjaDo udziału zapraszamy absolwentów studiów muzycznych I lub II stopnia (akademia muzyczna, muzykologia i inne), a także osoby zajmujące się zawodowo składem komputerowym nut. Mailowe zgłoszenia wraz z CV i listem motywacyjnym przyjmujemy do 26 września 2021 roku pod adresem: kem@pwm.com.pl. Prosimy o podanie w zgłoszeniu informacji o dotychczasowych doświadczeniach ze składem nut, ze wskazaniem wykorzystywanego programu (np. Sibelius, Finale, Dorico, Musescore), a także o innych doświadczeniach z zakresu edytorstwa muzycznego. Prosimy również o informację o komputerze (laptop/komputer stacjonarny) oraz systemie operacyjnym (Windows/MacOS), które będą używane podczas kursu.

Osoby chcące rekrutować się do grupy podstawowej obsługi programu Sibelius proszone są o wykonanie próbki korekty nut, z zaznaczeniem kolorem na wydruku bądź w pliku .pdf dostrzeżonych błędów (załącznik „próbka 1”). Jeśli kandydat deklaruje znajomość innego niż Sibelius programu do edycji nut, mile widziana będzie również próbka składu w tym programie (załącznik „próbka 2”). W takim wypadku prosimy o wysyłanie plików otwartych oraz .pdf.

Osoby, które chcą rekrutować się do grupy zaawansowanej, proszone są o wykonanie dwóch próbek składu komputerowego w programie Sibelius i odesłanie plików otwartych, w formacie .sib oraz .pdf (załączniki „próbka 2” i „próbka 3”).

Pliki z próbkami dostępne są do pobrania poniżej.

W każdej z grup przewidujemy 8 miejsc. O wynikach rekrutacji poinformujemy drogą mailową 1 października.

[próbka 1]
[próbka 2]
[próbka 3]

 

 

 

Seminarium Edytorstwa Muzycznego

 

Informacje organizacyjne

 

Program

 

Rekrutacja

 

Wykłądowcy