PWM

Wyszukiwanie zaawansowane

Aktualności

Marcin Stańczyk przewodniczącym jury I Ise-Shima International Composition Competition

Marcin Stańczyk przewodniczącym jury I Ise-Shima International Composition Competition
2020-07-24

Ise-Shima Art Committee w Japonii zaprasza do udziału w międzynarodowym konkursie kompozytorskim I Ise-Shima International Composition Competition. Przewodniczącym jury jest związany z Polskim Wydawnictwem Muzycznym kompozytor Marcin Stańczy. Zgłoszenia można nadsyłać do 1 czerwca 2021 roku. 
 

I Ise-Shima International Composition Competition daje szerokie pole do popisu autorom – nie ma ograniczeń wiekowych czy ograniczeń dotyczących składu wykonawczego konkursowej kompozycji. Dodatkowo, przedkładany utwór może być już wykonany i nagrodzony w innych konkursach, można także przesłać więcej niż jeden utwór pod warunkiem wypełnienia osobnych formularzy zgłoszeniowych i uiszczenia opłaty za każdą kompozycję.
 

Pełną partyturę (w formacie pdf), podpisaną imieniem i nazwiskiem autora, należy przesłać za pomocą formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie https://en.iseshimaart.com/international-composition-competiti

Na zwycięzcę czeka nagroda pieniężną w wysokości 1000 USD. Organizatorzy przewidzieli również 35 wyróżnień honorowych. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do końca sierpnia 2021 roku, a autorzy zwycięskich kompozycji będą powiadomieni o wygranej drogą mailową. 
 

Regulamin Konkursu dostępny jest na https://bit.ly/37SqagR

Katalogi Wydawcy Agenci