PWM

Szukaj
Zaawansowane

Aktualności

Oferta pracy: kierownik Działu Promocji i Edukacji

2018-05-28

Polskie Wydawnictwo Muzyczne – instytucja kultury zatrudni: kierownika Działu Promocji i Edukacji. Miejsce pracy: Kraków. Wymiar czasu pracy: pełny etat.

Główne obowiązki:

• zarządzanie zespołem i koordynacja pracy Działu
• opracowywanie strategii, planów i budżetów działań promocyjnych i edukacyjnych
• delegowanie, ewaluacja, egzekwowanie i nadzór nad realizacją zadań
• współpraca z instytucjami, kompozytorami, autorami, mediami i innymi partnerami zewnętrznymi
• poszukiwanie nowych możliwości i form promocji Wydawnictwa
• nawiązywanie nowych kontaktów, dbanie o utrzymanie dobrych relacji z dotychczasowymi partnerami
• kształtowanie relacji ze sponsorami
• przygotowywanie sprawozdań

Wymagania:

• wykształcenie wyższe, preferowane menadżerskie (np. zarządzanie kulturą, personelem, kierunki związane z promocją, reklamą, marketingiem), znaczącym atutem będzie wykształcenie muzyczne
• doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym w obszarze promocji, marketingu (min. 2 lata)
• doświadczenie w zarządzaniu podległym zespołem
• gruntowna wiedza w zakresie działań i narzędzi promocyjnych, PR-owych i marketingowych
• doświadczenie w koordynacji projektów promocyjnych i marketingowych oraz współpracy z mediami i partnerami zewnętrznymi
• doskonała orientacja w branży muzycznej i edukacyjnej
• biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, umożliwiająca swobodną komunikację, znajomość innych języków mile widziana
• mile widziane doświadczenie w pracy w instytucji kultury, wydawnictwie
• mile widziana znajomość procedur dotyczących zamówień publicznych
• żywe zainteresowanie muzyką, czynny udział w wydarzeniach kulturalnych
• kreatywność
• wysoka kultura osobista
• zdolności negocjacyjne, interpersonalne oraz komunikacyjne
• doskonała organizacja pracy
• umiejętność pracy pod presją czasu i jednoczesnego koordynowania i realizowana wielu zadań
• dyspozycyjność, gotowość do odbywania podróży służbowych

Oferujemy:

• pracę w renomowanej instytucji kultury
• dobre i stabilne warunki zatrudnienia
• możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
• ciekawą i samodzielną pracę

Kontakt:

Zainteresowanych prosimy o składanie pisemnych zgłoszeń zawierających list motywacyjny oraz CV na adres: rekrutacja@pwm.com.pl z umieszczeniem w temacie wiadomości: kierownik Działu Promocji i Edukacji + imię i nazwisko lub przesłanie pocztą na adres: Polskie Wydawnictwo Muzyczne, al. Krasińskiego 11a, 31-111 Kraków w terminie do dnia 11 czerwca 2018 roku.

Zgodnie z art. 13 ust. 1-2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (dalej „RODO”) informujemy, że:

I. Administratorem Twoich danych osobowych jest Polskie Wydawnictwo Muzyczne z siedzibą w Krakowie(31-111) przy al. Krasińskiego 11a.
II. W sprawie ochrony swoich danych osobowych możesz skontaktować się za pomocą adresu email: pwm@pwm.com.pl lub pisemnie na adres siedziby Administratora Danych wskazany w punkcie I powyżej.
III. Cele i podstawy przetwarzania. Będziemy przetwarzać Twoje dane:
1. Na podstawie art. 6 ust 1 lit. c RODO:
a. w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji
2. Na podstawie art. 6 ust.1 lit. a RODO:
b. w celach przyszłych procesów rekrutacyjnych, w przypadku wyrażenia zgody
IV. Okres przechowywania danych.
Będziemy przechowywać Twoje dane przez okres niezbędny do obrony przed ewentualnymi roszczeniami.
V. Odbiorcy danych
Twoje dane osobowe mogą zostać przekazywane podmiotom trzecim wspierającym Administratora w procesie rekrutacji (doradztwo w zakresie rekrutacji, wsparcie w zakresie IT). Przy czym podmioty te przetwarzają dane wyłącznie zgodnie z zaleceniami Administratora.
VI. Prawa osób, których dane dotyczą:
Zgodnie z RODO, przysługuje Ci prawo do:
a) dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii
b) sprostowania (poprawiania) swoich danych
c) usunięcia, ograniczenia lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania
d) przenoszenia danych
e) wniesienia skargi do organu nadzorczego
VII. Informacja o dobrowolności podania danych
W zakresie wynikającym z przepisów Kodeksu pacy (imię (imiona), nazwisko, imiona rodziców, data urodzenia, miejsce zamieszkania (adres do korespondencji), wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia), podanie danych jest warunkiem wzięcia udziału w rekrutacji, w pozostałym zakresie podanie danych jest dobrowolne.
VIII. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji
Informujemy, że w powyższych celach nie podejmujemy decyzji w sposób zautomatyzowany i Twoje dane nie są profilowane.
IX. Zgoda oraz informacja o możliwości wycofania zgody
W każdej chwili przysługuje Ci prawo do wycofania zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych, ale cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.

Najczęściej czytane:

100 na 100. Muzyczne dekady wolności - konferencja prasowa

19 czerwca w warszawskiej siedzibie PWM przy ul. Fredry 8 odbyła się konferencja prasowa zapowiadająca przedsięwzięcie „100 na 100. Muzyczne dekady wolności”. Polskie Wydawnictwo Muzyczne, wraz z zaproszonymi do współpracy instytucjami kultury w kraju i za granicą, celebruje 100. rocznicę odzyskania przez nasz kraj niepodległości, organizując największy projekt muzyczny wolnej Polski.

Zmarła Joanna Kulmowa

Z żalem przyjęliśmy wiadomość, że 17 czerwca odeszła Joanna Kulmowa − poetka, pisarka, autorka sztuk teatralnych, słuchowisk, librett operowych dla dzieci i dla dorosłych.

Odeszła Helena Dunicz-Niwińska

W pięknym wieku 103 lat zmarła Helena Dunicz-Niwińska - polska skrzypaczka, tłumaczka literatury z zakresu historii muzyki poważnej oraz wieloletnia redaktorka Polskiego Wydawnictwa Muzycznego. Zapraszamy do lektury niezwykłych wspomnień pani Heleny, w których sięgała do swojego pobytu w Auschwitz-Birkenau, wyzwolenia i początków działalności PWM.

Aleksander Lasoń czerwcowym KOMPOZYTOREM MIESIĄCA

Aleksander Lasoń – kompozytor, dyrygent, pianista. Esteta. Czerwcowy KOMPOZYTOR MIESIĄCA.

Strony internetowe podają fakty dotyczące drogi twórczej artysty. Próżno by jednak szukać informacji zahaczających o Jego prywatność. Kompozytor pilnie strzeże swojego świata. Na nasze prośby uchylił jednak rąbka tajemnicy. W sobie właściwy sposób Aleksander Lasoń mówi o sprawach dla Niego najważniejszych. W formie alfabetu kompozytorskiego, jakiego jeszcze na stronie PWM nie było!

Dołączamy do nkoda!

Miliony nut od największych wydawców muzycznych z całego świata. Wszystko od Bacha przez operę, jazz, aż po materiały dydaktyczne. Dla każdego − od początkującego po wirtuoza. Oto nkoda, czyli 500 lat muzyki na wyciągnięcie ręki. Z przyjemnością informujemy, że 30 maja 2018 roku podpisaliśmy w Londynie umowę na współpracę z serwisem nkoda. Już wkrótce utwory z katalogu PWM będą dostępne na tej międzynarodowej platformie do streamingu nut.

3. Festiwal Trzy-Czte-Ry Konteksty. Kontrasty. Konfrontacje.

Sześć wieczorów, sześć koncertów i cały wachlarz emocji pełnych kontrastów. Takie będą warszawskie spotkania muzyczne w ramach trzeciej odsłony Festiwalu Trzy Czte-ry. Konteksty. Kontrasty. Konfrontacje, który rozpocznie się już 22 maja.

Ogólnopolski Konkurs Nauczyciel Muzyki 2017

Trwa trzecia edycja Ogólnopolskiego Konkursu Nauczyciel Muzyki, organizowanego przez Polskie Stowarzyszenie Edukacji i Animacji Muzyki. Ideą przyświecającą temu wydarzeniu jest promocja i uznanie dla nauczycieli, którzy przekazują swoją pasję i miłość do muzyki − sztuki pięknej, lecz wymagającej.

Nowa opera Aleksandra Nowaka do libretta Olgi Tokarczuk – zwyciężczyni Man Booker Prize 2018!

Man Booker International Prize to obok Pulitzera czy Literackiej Nagrody Nobla jedno z najważniejszych wyróżnień w świecie literatury. Wśród 13 nominowanych autorów znalazła się Olga Tokarczuk i jej powieść „Bieguni”. 22 maja ogłoszono zwycięzców tegorocznej edycji – Olgę Tokarczuk oraz tłumaczkę jej powieści na język angielski – Jennifer Croft.

Utwory Zubel i Lutosławskiego na Beijing Modern Music Festival 2018

Od 19 maja trwa Beijing Modern Music Festival – największe święto nowej muzyki w Chinach. Dwa ostatnie dni festiwalu zabrzmią mocnym polskim akcentem: 25 maja zaplanowano „Violin Concerto” Agaty Zubel, a w koncercie finałowym usłyszymy „Trzy postludia” Witolda Lutosławskiego.

Festiwal chóralny Cracovia Cantans

Już po raz dziewiąty krakowscy miłośnicy muzyki chóralnej będą mieli okazję do spotkania z wielobarwnym śpiewem i radością chórów z różnych zakątków świata podczas Krakowskiego Międzynarodowego Festiwalu Chóralnego Cracovia Cantans.